Výber vhodného produktu OSMO

Ktorý produkt OSMO vybrať?

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, aký produkt OSMO použiť na ošetrenie rozličných plôch, pripravili sme pre Vás pomôcku vo forme interaktívneho obrázku s aktívnymi odkazmi na jednotlivé produkty, či kategórie výrobkov. Zvlášť sú produkty pre použitie v interiéri a zvlášť v exteriéri.

Kliknite na vybraný obrázok nižšie - interiér alebo exteriér. Otvorí sa Vám PDF súbor v internetovom priehladači, prípadne Vám ponúkne stiahnutie súboru (závisí to od Vaších nastavení internetového prehliadača a zariadenia). Pokiaľ ste si súbor stiahli, otvorte ho (potrebujete program na otváranie PDF súborov, napr. Adobe Reader, Foxit Reader, prípadne iný.)

V otvorenom dokumente sa jednoducho zorientujete podľa ilustrácie, vyberte čo chcete ošetriť, akú plochu. K nej je priradených niekoľko vhodných OSMO produktov. Kliknutím na názov produktu sa Vám otvorí rovno na našom e-shope. Niekedy, zvlášť pri prvom kliknutí sa Vás program môže opýtať, či povoľujete otváranie (hypertextových) odkazov... V tom prípade potvrďte „Áno“ aby sa otvorila stránka nášho e-shopu.

OSMO Výber vhodného produktu INTERIÉR

 


OSMO Výber vhodného produktu EXTERIÉR


Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info