O OSMO

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

DREVO, ODOLNÉ A STABILNÉ. Trvá sto rokov, kým strom vyrastie do solídnej kvality. Osmo získal skúsenosti s prácou s drevom počas svojej 100-ročnej histórie. Správna manipulácia, spracovanie a dlhodobá ochrana dreva ako prírodného stavebného materiálu bola vždy našou najvyššou prioritou.

SPOJENIE. Naša vášeň pre drevo a povrchovú úpravu dreva v Osmo prechádza do neustáleho výskumu a vývoja produktov. Doteraz je Osmo jedinou spoločnosťou, ktorá vypĺňa svoj reťazec s pridanou hodnotou vlastným vývojom a produkciou zameranou na povrchovú úpravu dreva.

FARBA, KTORÁ CHRÁNI. Iba vhodná drevená povrchová úprava môže uspokojiť potreby dreva tak, aby si zachovalo svoju prirodzenú krásu a dlhú životnosť. Aby sme dosiahli presne tieto ciele, Osmo ako priekopník v tejto oblasti vyvinul svoje mikroporézne, prírodné olejové a voskové povrchy pred viac ako 40 rokmi.

 Budova spločnosti OSMO

Detaily o spoločnosti

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 – založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte – slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov – napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov – svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. Okrem toho spoločnosť Osmo vyváža produkty do mnohých krajín po celom svete.

Distribútorom OSMO na Slovensku je spoločnosť RENOJAVA s.r.o., prevádzkujúca stránky osmocolor.sk špecializované na OSMO produkty.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info