OSMO - Dekoračný bezfarebný vosk na aplikáciu striekaním

OSMO - Dekoračný bezfarebný vosk na aplikáciu striekaním

OSMO - DEKORAČNÝ BEZFAREBNÝ VOSK NA APLIKÁCIU STRIEKANÍM je vysoko kvalitný náter - kombinácia oleja a vosku - vyvinutý pre profesionálne použitie.

88,78 € s DPH

Skladové číslo: 101 00 521

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Pozor, odtieň 3085 - 2,5 l je dočasne vypredaný!

Chrakteristika produktu

OSMO - DEKORAČNÝ BEZFAREBNÝ VOSK NA APLIKÁCIU STRIEKANÍM rozžiari drevo a zvýrazní jeho prírodný charakter. Je vodoodpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. V porovnaní s bežnými povrchovými úpravami vytvára rovnomernejšiu farbu a harmonický vzhľad. Jednoduchá aplikácia bez základovania a medzibrúsenia šetrí čas aj peniaze.

Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa. Odpudzuje vodu, nenáchylný k zašpineniu, odolný proti ošľapávaniu. Osmo Dekoračný vosk na aplikáciu striekaním je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaji, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A.

Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny podľa DIN 53 160. Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3.

Výpočet spotreby materiálu

 

Technické informácie

Spotreba: 1 l - 1x náter - cca 24 m2

Počet náterov:

 

TECHNICKÝ LIST  OSMO Dekoračný vosk k aplikácii striekaním - Technický list

 

Odtiene

 

OSMO - DEKORAČNÝ BEZFAREBNÝ VOSK K APLIKÁCII STRIEKANÍM - 3084 matný  
3084 bezfarebný matný  
OSMO - DEKORAČNÝ BEZFAREBNÝ VOSK K APLIKÁCII STRIEKANÍM - 3085 hodvábny polomatný OSMO - DEKORAČNÝ BEZFAREBNÝ VOSK K APLIKÁCII STRIEKANÍM - 3086 lesklý
3085 bezfarebný hodvábny polomatný 3086 bezfarebný lesklý

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. 

osmocolor.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Odporúčame dokúpiť

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info