OSMO – TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ – OPRAVNÁ A ÚDRŽBOVÁ PASTA

OSMO – TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ – OPRAVNÁ A ÚDRŽBOVÁ PASTA

OSMO TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ – OPRAVNÁ A ÚDRŽBOVÁ PASTA je bezfarebná kombinácia vosku a oleja určená na opravu drobných poškodení všetkých drevených povrchov ošetrených Tvrdým voskovým olejom v interiéri.

13,62 € s DPH

Skladové číslo: 10300323

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Charakteristika produktu

OSMO TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ – OPRAVNÁ A ÚDRŽBOVÁ PASTA je bezfarebná kombinácia vosku a oleja určená na opravu drobných poškodení všetkých drevených povrchov ošetrených Tvrdým voskovým olejom v vnútorných priestoroch ako napr. nábytkové plochy a pracovné dosky z masívneho alebo lepeného dreva (napr. kuchynské pracovné dosky, písacie stoly, police atď.) Tiež je vhodná na všetky drevené podlahy, OSB a korkové podlahy ako aj na schody.

Technické informácie

  • dodržujte pokyny a návod
  • pozorne si prečítajte technický list produktu

 

TECHNICKÝ LIST  OSMO Údržbový olej - Technický list

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. 

osmocolor.sk

OSMO - TVO - Opravná a údržbová pasta

OSMO - TVO - Opravná a údržbová pasta

H vety: EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Odporúčame dokúpiť

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info