OSMO - PRIEMYSELNÝ DEKORAČNÝ VOSK

OSMO - PRIEMYSELNÝ DEKORAČNÝ VOSK

OSMO - PRIEMYSELNÝ DEKORAČNÝ VOSK - pre vysoko kvalitné zušľachtenie dreva pre profesionálnych užívateľov

88,70 € s DPH

Skladové číslo: 101 00 243

Dostupnosť: Na objednávku cca 2 týždne

Mám otázku

Charakteristika produktu

Priemyselný dekoračný vosk je určený na povrchy schodísk a nábytku vo vnútorných priestoroch.
Vosk je vyrobený na báze prírodných olejov a voskov. Neobsahuje žiadne biocídne účinné látky, je bez obsahu formaldehydov. Priemyselný dekoračný vosk má vysokú mechanickú a chemickú odolnosť. Povrch je po natretí odolný voči nečistotám, odpudzuje vodu a je absolútne odolný voči stieraniu na vlhko. K dostaniu v balení 2,5 a 20 litrov. Vhodný pre aplikáciu nástrekom.

Výpočet spotreby materiálu

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. 

osmocolor.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Odporúčame dokúpiť

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info