OSMO - PRIEMYSELNÁ VIDIECKA FARBA - NA APLIKÁCIU STRIEKANÍM

OSMO - PRIEMYSELNÁ VIDIECKA FARBA - NA APLIKÁCIU STRIEKANÍM

OSMO - PRIEMYSELNÁ VIDIECKA FARBA BIELA KRYCIA je optimálna pre úpravu väčších drevených plôch. Dostupná v dvoch stupňoch lesku hodvábne matná 5730 a matná 5731. Určená k aplikácii striekaním. Biela krycia 5731 matná nie je dostupná v 25 l balení. BIELA KRYCIA 5731 MATNÁ NIE JE DOSTUPNÁ V 25 L BALENÍ.

94,25 € s DPH

Skladové číslo: 114 00 185

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Charakteristika produktu

OSMO - PRIEMYSELNÁ VIDIECKA FARBA BIELA KRYCIA je optimálna pre úpravu väčších drevených plôch (fasád, drevených okien atď.), pri ktorých má byť uskutočnena aplikácia striekaním. Má rovnaké vlastnosti ako Osmo Vidiecka farba a je dostupná v stupňoch lesku hodvábne matná (5730) a matná (5730). Pretože PRIEMYSELNÁ VIDIECKA FARBA neoprýskava, nepraská a neodlupuje sa, je ľahké uskutočniť neskôr renováciu.

  • do exteriéru
  • krycia biela vo 2 stupňoch lesku
  • aplikácia striekaním
  • na báze prírodných rastlinných olejov

Technické informácie

  • Spotreba: 1 l - 2x nános - cca 16 m2
  • pozorne si prečítajte technický list produktu

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. 

osmocolor.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Odporúčame dokúpiť

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info