OSMO - ODSTRAŇOVAČ FARBY - GÉL

OSMO - ODSTRAŇOVAČ FARBY - GÉL

OSMO - ODSTRAŇOVAČ FARBY - GÉL efektívne odstraňuje terasové oleje a lazúry. Tento viskózny odstraňovač farieb je určený na okamžité použitie. Balenie 2,5 l dodávané vrátane kefy na čistenie terás.

11,29 € s DPH

Skladové číslo: 139 00 142

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Charakteristika produktu

OSMO - ODSTRAŇOVAČ FARBY - GÉL efektívne odstraňuje terasové oleje a lazúry. Tento viskózny odstraňovač farieb je určený na okamžité použitie. Následne je vhodné povrch očistiť produktom OSMO ODŠEĎOVAČ DREVA – GÉL a opäť natrieť Osmo olejovým náterom.

Príprava povrchu

Drevo očistite od hrubých nečistôt (napr. metlou). Povrchy, ktoré nechcete očistiť starostlivo prikryte. Produkt je priamo pripravený na použitie. Pred aplikáciou a aj v priebehu dôkladne premiešajte. Pred použitím vykonajte skúšobný náter. Vhodnosť produktu, dobu pôsobenia a potrebné množstvo prípravku si zistíte skúškou na vzorke.

Doba schnutia

Cca 48 hodín (pri normálnych klimatických podmienkach, 23 °C a 50% relatívnej vlhkosti vzduchu). Pri nízkych teplotách a/alebo vysokej vlhkosti vzduchu sa predlžuje doba schnutia.

TECHNICKÝ LIST  OSMO Odšeďovač dreva gél - Technický list

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. 

osmocolor.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Odporúčame dokúpiť

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info