OSMO - OLEJ NA DVERE

OSMO - OLEJ NA DVERE

NOVINKA

OSMO - OLEJ NA DVERE je bezfarebný, polomatný – alebo ako alternatíva v odtieni surové drevo (natural) – konečný náter na drevo, ktorý kombinuje výhody prírodných voskov a olejov v jednom výrobku. Ideálny na ochranu interiérových dverí z dreveného masívu.

48,52 € s DPH

Skladové číslo: 139 00 102

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OSMO

Mám otázku

Charakteristika produktu

OSMO - OLEJ NA DVERE je ideálny na ochranu interiérových dverí z dreveného masívu.

Bezfarebný, polomatný – alebo ako alternatíva v odtieni surové drevo (natural) – konečný náter na drevo, ktorý kombinuje výhody prírodných voskov a olejov v jednom výrobku. Je odolný proti nečistotám, vode, oteru a zaisťuje hladký povrch dreva. Ľahko sa aplikuje, bez nutnosti použiť podkladový náter a bez nutnosti medzibrúsenia čo predstavuje úsporu času aj finančných prostriedkov. Olej na dvere je vhodný na drevené povrchy, nepraská, neodlupuje sa a netvorí šupinky.

Je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaju, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A. Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny je vhodný na detské hračky podľa EN 71.3, dolný voči slinám a potu podľa DIN 53160

Výpočet spotreby materiálu

 

Technické informácie

  • výdatnosť: 1 l - 1x náter - cca 24 m2
  • drevo bez povrchovej úpravy 2 nátery
  • v prípade renovácie stačí jeden náter na očistený povrch - bez prebrúsenia
  • pozorne si prečítajte technický list produktu

TECHNICKÝ LIST   Technický list

Odtiene

3033 - svetlo sfarbené dreviny si ponechajú svetlý odtieň bez tzv. trvalo mokrého efektu
3060 - bezfarebný polomatný

OSMO Olej na dvere 3033 natural OSMO Olej na dvere 3060 bezfarebný polomatný
3033 surové drevo (natural) 3060 bezfarebný polomatný

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO. 

osmocolor.sk

H vety: EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Odporúčame dokúpiť

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info